InterblokTrzecia konferencja monitorująca za nami! Dodano: 2012-05-14, przygotował: Łukasz Słoniowski
Trzecia konferencja odbyła się w Krakowie w dniu 12 maja 2012 r. Uczestnicy, nauczyciele ze szkół testujących program INTERBLOK, zaprezentowali wyniki pracy w swoich szkołach. Następnie opracowano analizę SWOT programu oraz przeprowadzono badania fokusowe na jego temat. Odbył się także warsztat poświęcony upowszechnianiu projektu. Dziękujemy za wszelkie uwagi, przekazane przez uczestników w czasie konferencji. Zostaną one wykorzystane do udoskonalenia programu. Rozmowy w mniejszych grupach były też dobrą okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania znajomości pomiędzy nauczycielami.