InterblokDruga Konferencja monitorująca odbyła się w Czechowicach-Dziedzicach Dodano: 2012-03-05, przygotował: Łukasz Słoniowski
W Czechowicach-Dziedzicach, w pałacu Kotulińskich 3 marca 2012 r. odbyła się druga Konferencja Monitorująca. Wzięło w niej udział 42 nauczycieli ze szkół testujących program INTERBLOK. Nauczyciele w grupach warsztatowych prezentowali efekty realizacji programu, dzielili się sukcesami i sposobami rozwiązań napotkanych trudności. W pierwszej części konferencji uczestniczyli: Maciej Kołoczek - Z-ca Burmistrza Czechowic-Dziedzic
Damian Żelazny - Przewodniczacy Rady Miejskiej Czechowic-Dziedzic
Andrzej Kamiński - Dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oswiatowych w Czechowicach-Dziedzicach, a jednocześnie Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego.