InterblokTrwają obserwacje zajęć w szkołach testujących program INTERBLOK Dodano: 2011-12-05, przygotował: Łukasz Słoniowski
W ostatnim kwartale 2011 r. rozpoczęły się hospitacje zajęć prowadzonych w ramach testowania programu INTERBLOK. W środę 30 listopada odwiedziłem Publiczne Gimnazjum Samorządowe w Kazimierzy Wielkiej im. Noblistów Polskich w trakcie zajęć "Kuchnia od kuchni - zabawy ze skrobią." Zarówno uczniowie, jak prowadząca zajęcia pani Wioletta Koziara byli bardzo zaangażowani w realizację eksperymentów. Wszyscy, z którymi rozmawiałem, oceniali program jako bardzo interesujący i potrzebny.