Interblok3 listopada 2010 roku- kolejne spotkanie z autorami Dodano: 2010-11-03, przygotował: Łukasz Słoniowski
Kolejne spotkanie z autorami poswiecone bylo prezentacji raportu koncowego z badania spolecznego pn. "Analiza stopnia ksztalcenia w obszarze nauk matematyczno-przyrodniczych pod katem rozwijania praktycznych umiejetnosci interdyscyplinarnych uczniów szkól gimnazjum z terenu województw malopolskiego, swietokrzyskiego, podkarpackiego oraz slaskiego." Wyniki przedstawil p. Iwo Wronski, koordynator merytoryczny projektu. Pierwszy z wniosków raportu: posługiwanie się metodą eksperymentu i naukowego projektu badawczego w badanych gimnazjach w powiązaniu z nauczaniem interdyscyplinarnym należy do rzadkości. Zarówno ten, jak i pozostałe wnioski z przeprowadzonych badań, potwierdziły potrzebę realizacji projektu INTERBLOK.