Kolejni nauczyciele dołączają do testowania programu INTERBLOK. W celu prowadzenia ich w tematykę programu, w dniach 26-27 listopada w Krakowie odbyła się Konferencja Konferencja Informacyjno-Warsztatowa, w ramach której 18 osób zostało przeszkolonych z realizacji programu.