InterblokPierwsza Konferencja Monitorująca za nami! Dodano: 2011-11-28, przygotował: Łukasz Słoniowski
W Krakowie, w domu gościnnym UJ w Przegorzałach, 26 listopada 2011 r. odbyła się pierwsza Konferencja Monitorująca. Wzięło w niej udział 48 nauczycieli ze szkół testujących program INTERBLOK. Nauczyciele w grupach warsztatowych prezentowali pierwsze efekty realizacji programu, dzielili się sukcesami i sposobami rozwiązań napotkanych trudności. W pracach jednej z grup uczestniczyła Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds Edukacji Pani dr Anna Okońska-Walkowicz. Wkrótce umieścimy na stronie prezentacje pokazane w czasie konferencji!