InterblokINTERBLOK na gali gry terenowej "Śladami Niepodległości" Dodano: 2011-11-17, przygotował: Łukasz Słoniowski
INTERBLOK był prezentowany w trakcie uroczystej gali gry terenowej Śladami Niepodległości, w której uczestniczyli uczniowie małopolskich gimnazjów i szkół podstawowych (w grze wzięło udział około 800 uczestników). Gala odbyła się 15 listopada br. w sali Baltazara Fontany w pałacu Krzysztofory przy rynku głównym w Krakowie. W ramach popularyzacji programu, obecny był duży element graficzny INTERBLOKU oraz kolportowane były ulotki informacyjne.