InterblokPromocja projektu INTERBLOK w ramach szkoły letniej STO Dodano: 2011-07-27, przygotował: Łukasz Słoniowski
W czasie szkoły letniej dla Dyrektorów szkół i Prezesów kół STO, która odbyła się w dniach 11-16 lipca 2011 r., pan Iwo Wroński poprowadził 90 minutowy warsztat w oparciu o scenariusze programu, zaprezentował film z fragmentami zajęć ze szkoły-laboratorium oraz odpowiadał na pytania związane z realizacją programu.