InterblokWarsztaty dla dyrektorów szkół i prezesów kół STO Dodano: 2011-10-17, przygotował: Łukasz Słoniowski
W ramach XVII Konferencji Programowej STO "Rozwój kompetencji dzieci i młodzieży na miarę XXI wieku", która odbywała się w Krakowie w dniach 14-16 października 2011 r., odbyły się warsztaty poprowadzone według elementów scenariusza zajęć programu INTERBLOK. Uczestnicy budowali opakowanie na jajko, które miało zabezpieczyć je przed upadkiem z wysokości 1,5 m oraz układali mozaiki. Warsztaty prowadziła p. Joanna Kwatera, ponadto kierownik merytoryczny projektu, p. Iwo Wroński przedstawił prezentację założeń programu. Ponadto uczestnicy konferencji otrzymali filmy z fragmentami zajęć testujących program oraz materiały promocyjno-informacyjne projektu.