InterblokKolejne szkolenie dla nauczycieli już za nami! Dodano: 2011-06-14, przygotował: Łukasz Słoniowski
Druga grupa, licząca także ponad 100 nauczycieli, odbyła szkolenie z zasad realizacji programu INTERBLOK. Pomysłowość i duże zaangażowanie w rozwiązywanie problemów badawczych i budowę prototypów dowodzi, że kolejny raz gościliśmy elitę polskich nauczycieli.