Interblok INTERBLOK w Czechowicach-Dziedzicach Dodano: 2011-03-10, przygotował: Łukasz Słoniowski
Decyzją władz Czechowic-Dziedzic program INTERBLOK będzie od 1 września realizowany we wszystkich gimnazjach prowadzonych przez gminę. W przyszłości planowane jest także utworzenie punktu informacyjnego programu INTERBLOK w gminie. Kierownik projektu prof. Wojciech Kwiatek oraz koordynator merytoryczny Iwo Wroński otrzymali z rąk burmistrz Czechowic-Dziedzic, p. Mariana Błachuta, medale 20-lecia samorządu.