Laboratorium pt. „oddychanie” uczy jak planować i wykonać proste doświadczenie. Zajęcia mają na celu utrwalenie wiedzy na temat procesów oddychania. Podczas doświadczeń uczniowie sprawdzają jakie warunki muszą być spełnione, żeby prawidłowo mógł przebiec ten proces u drożdży. Badane były też zależności między ilością cukru a intensywnością procesu fermantacji. Młodzież podczas zajęć odkrywała, jaka jest rola drożdży w wypieku chleba i ciast. Na koniec spotkania uczniowie podjęli się identyfikacji produktów oddychania – u drożdży, człowieka oraz kiełkujących nasion.