InterblokKonferencja podsumowująca testowanie programu INTERBLOK Dodano: 2012-11-19, przygotował: Łukasz Słoniowski
W dniach 16-18 listopada w Krakowie odbyła się konferencja na której zaprezentowano wyniki testowania programu INTERBOK. Uczestniczyli w niej przedstawiciele szkół, w jakich testowany był program. W tych dniach odbyły się warsztaty na temat metod oceniania, nowych sposobów i pomysłów na wdrażanie programu oraz tzw. "problemy klasy drugiej" czyli trudności, jakie napotkali testujący nauczyciele. Autorzy scenariuszy zaprezentowali zmiany i poprawki wprowadzone w wyniku ankiet wypełnianych przez nauczycieli po testowaniu. Konferencja przebiegła w budującej atmosferze zaangażowania i współpracy. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom!