InterblokPrezentacja INTERBLOKU w czasie letniej szkoły dla dyrektorów szkół STO Dodano: 2012-07-10, przygotował: Łukasz Słoniowski
W czasie tegorocznej szkoły letniej dla dyrektorów szkół STO, która odbyła się w Bornem Sulinowie, odbyła się prezentacja programu INTERBLOK, która spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników. Kolejni dyrektorzy zadeklarowali wolę wprowadzenia programu do swoich szkół.