InterblokINTERBLOK na posiedzeniu Zarządu Głównego STO Dodano: 2012-07-10, przygotował: Łukasz Słoniowski
Jako przedstawiciel Zespołu Zarządzającego projektu INTERBLOK w posiedzeniu Zarządu Głównego STO które odbyło się w dniu 9 lipca uczestniczył Łukasz Słoniowski. Zarząd wysłuchał krótkiej prezentacji programu (znanego większości jego członków), po czym przyjął ustalenia na temat współpracy w upowszechnianiu programu, obejmujące m. in. zaproszenie do prezentacji programu w czasie spotkań z prezesami kół i dyrektorami szkół STO oraz wsparcie informacji o programie poprzez stronę internetową.